VİDEO ÇEKİMLERİ

VİDEO ÇEKİM NEDİR?

Video Çekim, görsel ve işitsel materyallerin bir araya getirilerek film şeklinde kaydedilmesi sürecidir. Video çekimi, bir etkinliğin kaydından, tanıtım filminin çekimine kadar birçok farklı amaç için kullanılabilir. Profesyonel bir video çekimi için, görsel efektler, ışıklandırma, müzik ve ses ekleme gibi araçlar da kullanılır.

Dijital dünyadaki pazarlama yöntemlerinin en profesyonel şekilde sizlerle birlikte hazırlanmasını sağlıyoruz.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Kurumsal tanıtım filmi, bir şirketin ya da markanın kendisini tanıtmak ve müşterilerine fikir vermek amacıyla yapılan bir video çalışmasıdır. Bu filmler, şirketin tarihçesini, ürün ve hizmetlerini, değerlerini ve misyonunu anlatmak için kullanılır.

Kurumsal tanıtım filmleri, internet, sosyal medya veya fuar gibi farklı platformlarda yayınlanabilir ve şirketin imajını olumlu yönde etkileyebilir. Profesyonel bir kurumsal tanıtım filmi, şirketin hedef kitlesine hitap etmeli, fikirlerini açık ve etkileyici bir şekilde sunmalıdır.

İDEAL TANITIM FİLMİ NASIL OLMALI?

İdeal tanıtım filmlerinde süre maksimum 3-4 dk yı geçmemelidir. Bir hikayesi olmalıdır tanıtım filmlerinde. Metinlerin yazılması, çekim planlanması, seslendirme ve kurgu, montaj bu konuda çok önemlidir. Çekimler için bir strateji oluşturulmalı ve metinlerin yazılması gerekmektedir, daha sonra çekim için sanatsal, bölgeler, kullanılacak materyaller belirlenmelidir.

Seslendirme tanıtım filmlerinde kullanılacak müziklerin belirlenmesidir ve son olarak kurgu ve montaj, gerek animasyon destekli olarak yapılıp son işleme getirilmesi ile projenin tamanlanmasıdır.