HAKKINDA

Mehmet Çetin

MEHMEÇ’in Stüdyosu Yemek fotoğrafçılığın da tam anlamıyla kaliteli fotoğraf ve video prodüksiyon hizmeti sunar. Yiyecek, içecek ve eşyalar için reklamlar ve görsel içerik oluşturma konusunda destekçiniz olur. Hızlı teslim tarihleri ve profesyonel yaklaşımla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.

Ekibimiz, bir fotoğraf stüdyosunda veya belirlenen mekanda yüksek kaliteli içerik oluşturmaya ve en üst düzeyde çekim yapmaya yardımcı olacaktır. Stüdyomuz en karmaşık projelerin uygulanması için profesyonel fotoğraf ve video ekipmanlarına sahiptir.

TAM 3 SANİYENİZ VAR !
Reklam uzmanlarına göre, ortalama bir kişi bir ürünü bir katalogda veya bir reklam posterinde veya bir menüde görsel olarak değerlendirmek için ihtiyaç duyduğu zaman olarak biliniyor. Görsel etki inanılmaz derecede önemli. Çoğumuzun önce gözlerimizle yediği söylenir. İşletmeniz için, sadece yemeğe dikkat çekmek değil, aynı zamanda müşterinin iştahını kabartmak önemlidir, böylece teklifinizi seçer. Bu durumda, yiyeceklerin fotoğrafları her açıdan kusursuz olmalıdır.

BİR YEMEK FOTOĞRAFÇISI
Sadece ışık ve teknoloji ile çalışmayı, güzel resimler yapmayı bilen bir konu fotoğrafçısı değildir. Yemeğin özelliklerini, dokusunu, şeklini, rengini nasıl göstereceği konusunda özel becerilere ve bilgiye sahip olması gerekir... ve tabii ki, hemen denemek istemenizi sağlar.

Fotoğrafçılık alanında gıda fotoğrafçılığı en zor olanıdır. Kompozisyon, ışık, renk, doku ve çerçevedeki atmosferin anlaşılmasını gerektirir. Tüm bunlar, yiyeceklerin mükemmel fotoğrafını oluşturmak için kullanılır. Gıdanın fotoğraf karesinde oluşum sürecinde en önemli katkıyı gıda stilisti sağlar.

Her gıda stilisti, görüntü üzerinde çalışmaya yardımcı olan kendi profesyonel sırlarına ve yaşam ipuçlarına sahiptir. Bunum her zaman sizlere fazladan bir katma değer oluşturacağını bilmenizi isteriz.

Renk, doku, çizgiler, şekil, servis - tüm bunlar profesyonel bir gıda fotoğrafçısının anlaması gereken çekimin önemli bileşenleridir.
Yemek fotoğrafçılığı duygularımıza hitap ediyor - bizi durduruyor, sadece aç olmadığımızı, aynı zamanda bu yemeği hemen istiyoruz.
Uzmanlık alanı profesyonel yemek fotoğrafçılığı olan Studio Mehmeç deneyimli bir yemek fotoğrafçılığı ve stilistiği ihtiyaçlarınız için siparişlerinizi bekliyoruz.