Mehmet Çetin Yemek Fotoğrafçısı

Profesyonel Yemek fotoğrafçılığı konusunda uzman olan Mehmet Çetin, Yiyeyecek, içecek ve ürün fotoğrafçılığı konusunda deneyimlerini sizlere aktarıyor.

Yemek Stilisti diğer anlamıyla food styling konularında sadece ışık ve teknolojinin yetmeyeceğini belirten Mehmet Çetin, renklerin, dokunun, ışığın ve daha sonrasında nasıl bir teknoloji ile bunu süslediğinize kadar önemli detayları sizlere sunuyor.

Her gıda stilisti, görüntü üzerinde çalışmaya yardımcı olan kendi profesyonel sırlarına ve yaşam ipuçlarına sahiptir. Bunum her zaman sizlere fazladan bir katma değer oluşturacağını bilmenizi isteriz.

Food Styling, Yemek Stilistliği 

Food Styling ve Yemek Stilistliği konusunda çok yetenekli ve profesyonel uzmanlardan oluşan ekibimiz her zaman daha iyi ve yeniliklere hızlı adapte olan bir ekibiz. Bizlerle her zaman iletişim kurarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Ataşehirde bulunan studyomuzda alanında uzman ekibimiz sizlere Yemek fotoğrafçılığı, Yemek Video Çekimi, Yemek Stilistliği, Ürün Çekimleri ve diğer her konuda yardım etmekten memnuniyet duyacaktır.

İster yerinizde yemek çekimi, ister ataşehirdeki studyomuzda tüm bu imkanlarımızı sizlere sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ